Lubimy Wyzwania

ASB CONSTRUCTION  funkcjonuje i nieustannie się rozwija. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w branży budowlanej i zbudowaliśmy renomę zaufanego partnera dla wielu klientów. Jesteśmy polską, rodzinną firmą z wartościami. Obsługujemy zarówno małe, jak i wielkie międzynarodowe korporacje. Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie budownictwa, niezależnie od ich rozmiaru. Proponujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo. Uwzględniamy wizje i oczekiwania naszych partnerów i proponujemy im najlepsze rozwiązania w najkorzystniejszych cenach.

Wiemy, że w biznesie kluczowy jest budżet, dlatego robimy wszystko, by koszty operacyjne budowy były możliwie jak najniższe. Oferujemy indywidualny dobór rozwiązań do danego kontraktu i rzetelną terminowość wykonania prac. W tym czasie wykonaliśmy budowy: Budowa Centrum Mieszkaniowego W Hamburgu, Budowa Wieży Widokowej wraz z stacją kolejki liniowej Solina, Kilkanaście obiektów inżynieryjnych mostowych na liniach kolejowych nr. 131, 182, 97, 98, 99, Budowa obiektów inżynieryjnych mostowych na Trasie N-S Ruda Śląska oraz Obwodnicy Dzierżoniowa.

Aktualnie jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm budowlanych w naszym regionie co zostało potwierdzone Decyzją Rady Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców przez przyznanie nagrody Orła Polskiego Budownictwa w dniu 14-01-2021 w Warszawie.